Dnes je utorok 16. júla 2024, meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Ponuka práce - učiteľ/ učiteľka v materskej škole (Obec Dlhá)

Ponuka práce na hlavný pracovný pomer v materskej škole v obci Dlhá.

Informácia o pracovnom mieste

  • názov pracovnej pozície: učiteľ/ učiteľka v materskej škole
  • miesto výkonu práce: Materská škola, Dlhá č. 88, 919 01 Dlhá
  • druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer, plný úväzok
  • termín nástupu: 01.09.2024

Platové podmienky

  • budú určené v zmysle  zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov podľa dosiahnutého vzdelania a odpracovaných rokov

Rámcová pracovná náplň, právomoci a zodpovednosť:

  • učiteľstvo v materskej škole

Kvalifikačné predpoklady:

  • minimálne úplné stredoškolské odborné vzdelanie pedagogického zamerania podľa vyhlášky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky č. 173/2023 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov

Iné kritériá a požiadavky:

  • bezúhonnosť,
  • telesná a duševná spôsobilosť na výkon pedagogickej činnosti podľa § 10 zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov

Výhodou sú:

  • prax v odbore (nie je podmienkou),
  • znalosť všeobecne záväzných právnych predpisov z oblasti pedagogiky a školstva
  • samostatnosť, kreativita,  komunikatívnosť, empatia a zodpovednosť

Požadované doklady:

  • písomná žiadosť o prijatie do zamestnania
  • profesijný životopis vrátane telefonického a emailového kontaktu
  • kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom  vzdelaní
  • súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi doručte emailom, alebo osobne do podateľne   alebo zašlite poštou na adresu: Obec Dlhá, Dlhá č. 1, 919 01 Dlhá, najneskôr do 20.08.2024.

Kontakt: https://www.dlha.sk/data/editor/20sk_2.png  +421 911 397 772
                https://www.dlha.sk/data/editor/20sk_1.png   podatelna@dlha.sk

Ďalšie aktuality